PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

VILA S TŘEMI LUXUSNÍMI APARTMÁNY A GARÁŽÍ

Cena: 485.000 €
Poslední aktualizace16.4.2023 18:40
PRODÁNO
č. ev J0022
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 520.000 €
Cena po slevě 485.000 €
Plocha celkem 570 m²
Plocha bydlení - bytu 280 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Vila s třemi luxusními apartmány a garáží na prodej.

Nabízíme k prodeji vilu se třemi luxusními apartmány a garáží na ostrově Vir u Zadaru. Ostrov je s pevninou spojen mostem a je již součástí Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

V přízemí je ohromný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, tři ložnice, dvě koupelny, odkládací místnost a zastřešená terasa. Nyní je možnost koupit odděleně přízemní byt s garáží a větším pozemkem za 270 000 €.

V patře jsou dva oddělené apartmány, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou s kuchyní, koupelnou a zastřešenými terasami s výhledem na moře a pohoří Velebit.

Nyní je možnost koupit odděleně i apartmány v patře. O maličko menší apartmán nad garáží za 155 000 €, větší pak za 165 000 €. Oba apartmány v prvním patře budou mít 3 parkovací místa každý a menší pozemek.

Před vilou je velká zahrada, na které je krb ke grilování a parkoviště pro sedm aut. Funkci dalšího odkládacího prostoru momentálně plní prostorná garáž s vraty na dálkové ovládání. Celá pozemek je ohrazen a vjezd je posuvnou branou. Na krásnou pláž je to přesně 400 metrů, případně se naskýtá možnost výstavby bazénu na prostorné zahradě.

Všechny důležité obchody a služby jsou pár minut pěšky, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště u Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.