PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

VILA PERLA JADRANU NA PRODEJ.

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace13.6.2022 14:17
TOP
č. ev J0045
Županije Dubrovačko-neretvanska
Obec, část obce Korčula
Kategorie Domy
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 692 m²
Plocha bydlení - bytu 264 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i přímotopy

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Vila Perla Jadranu na prodej.

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinnou vilu s bazénem na ostrově Korčula, která je doslova pár metrů od moře.

Vila byla prohlášena jednou ze tří nejkrásnějších v celé Dalmácii a novináři je právem nazývána Perla Jadranu. Cena této vily rozhodně není malá a majitel si ji nepřeje zveřejňovat. Je totiž celá tesaná z kamene a jen kámen na vilu se klesal celých 9 let ručně. Takže kdo myslíte kupovat jako rychlou investici, tak to není pro vás. Naopak kdo chce mít vlastní sídlo na Jadranu po další generace, ať pokračuje ve čtení.

Celý pozemek je oplocen a při vstupu vůbec nevíte, co vás čeká dole. Projdete okolo garáže, která je aktuálně proměněna v menší útulný apartmán a přijdete k bazénu vybaveným masážními tryskami. Do domu vcházíte v prvním patře, ve kterém je velký byt s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s jídelnou, kuchyní a vnitřním krbem. Vedle kuchyně je příruční špajz a následuje koupelna se sprchovou kabinou. Dřevěnými schody ruční výroby se dostanete do druhého patra-galerie, ve kterém je jedna ložnice a koupelna s jacuzzi a saunou. Před obývacím pokojem je velká zastřešená terasa, ze které můžete dojít k bazénu nebo rovnou k moři. Bazén 7x3 m má svoje posezení v zákoutí a místo pro lehátka. Vedle bazénu je letní kuchyně a odkládací místnost. Pod bazénem je místnost sloužící jako strojovna bazénu.

Venkovními schody se dostanete do přízemí, ve kterém jsou dva útulné apartmány. Jeden má tři postele, kuchyň a koupelnu se sprchovou kabinou, druhý má dvě postele v galerii a v obývacím pokoji gauč. Samozřejmostí je další koupelna se sprchovou kabinou. Před oběma apartmány jsou terasy a vrátka z nich rovnou do moře. Pláž je zde skalnatá, což je největší záruka čistého moře s vybetonovanými prvky pro lehátka a molem pro kotvení lodě.

V objektu nechybí ani venkovní krb ke grilování, takže ryby, které si skoro z terasy nachytáte, si rovnou můžete ugrilovat. Navíc je celá vila vybavena i elektrickými přímotopy, takže je obyvatelná celoročně.

Celý objekt je spojen na městský vodovod, ale má i svoji nádrž na dešťovou vodu. Kanalizace je vyřešena septickými jámami.

Vila může bez problémů přijmout až deset lidí.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.