PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

VĚTŠÍ BYT SE ZASTŘEŠENOU TERASOU

Cena: 110.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:10
č. ev R0031
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Čiovo, Okrug Gornji
Kategorie Byty
Cena 110.000 €
Plocha celkem 107 m²
Plocha bydlení (bytu) 77 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Milorad Lučić
  2. info@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Na ostrově Čiovo, v části Okrug Gornji nabízíme větší byt s částečným pohledem na moře. Nachází se v přízemí menší bytovky a disponuje především velkou zastřešenou terasou o rozloze cca 30 m2, na kterou se vchází z obývacího pokoje. Terasa poskytuje klid a soukromí majitelům či návštěvníkům bytu a tráví se zde větší část roku. Byt má dvě ložnice, jídelnu s obývacím pokojem a kuchyní, dvě koupelny a balkon.

Bytovka je postavena z kvalitních materiálů a byt se prodává kompletně vybavený nábytkem, veškerým vybavením i nádobím. Topení i chlazení je pomocí klimatizace.

Do pláže je 100 metrů strmou cestou nebo pohodlnou 200 metrů. Do nejbližšího obchodu je to 350 metrů, kavárny jsou ještě blíže. Velká výhoda je blízkost splitského letiště, takže i díky novému mostu jste za pár minut na letišti naprosto bez kolon.

Samozřejmostí je vlastní parkovací místo vedle bytovky v ulici. Byt je vhodný k turistickému pronájmu i k trvalému bydlení a je ihned volný k nastěhování.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.