PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

VELKÝ APARTMÁN S GARÁŽÍ V 1.ŘADĚ OD MOŘE

Cena: 650.000 €
Poslední aktualizace1.5.2023 11:51
č. ev X0197
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Brela
Kategorie Byty , Novostavby
Cena 650.000 €
Plocha celkem 190 m²
Plocha bydlení - bytu 142 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace, podlahové topení
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Velký apartmán s garáží v 1.řadě od moře na prodej.

Nabízíme k prodeji velký apartmán s garáží v 1.řadě od moře v klidné části v turisticky žádané lokalitě Brela.

Apartmán se nachází v prvním patře menší bytovky, ve které jsou ještě další dva apartmány.  

Skládá se z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Dále ze třech ložnic s koupelnami, dodatečného WC a velké terasy, kterou bude možno částečně uzavřít. Na ní je vstup z obývacího pokoje i z jídelny a nabízí krásný pohled na celý Bračský kanál i okolní ostrovy.

Do apartmánu je možnost vstupu přes garáž, vnitřním schodištěm nebo přímo vlastním vchodem z boku bytovky. Ohromnou výhodou je výtah v budově z garáže do všech pater!

Na pláž je to vzdušnou čarou přesně 20 metrů, přes borový hájek se budují schody k přímému vstupu na pláž, na kterou se jinak musí dojít asi 90 metrů.

K apartmánu kromě garáže je i další venkovní parkovací místo.

Cena apartmánu je za kompletně hotový apartmán bez vybavení nábytkem s podlahovým vytápěním všech pokojů i části terasy. Výhodou je, že v tuto chvíli si nový vlastník může vybírat vzorky obkladů a dlaždic, v ceně je standard, pokud bude někdo chtít vyšší luxus, doplatí jen rozdíl. Nový zájemce skládá cca 60 % zálohy ihned, dalších 30 % po dokončení a zbylých 10 % po kolaudaci a zapsání do vlastnického listu. Apartmán bude kompletně dokončen nejpozději na jaře 2024, protože v obci je dlouhá stavební uzavírka a celou dlouhou sezónu se nesmí stavět.  

Na fotografiích je vizualizace, jak může vypadat vybavený apartmán, fotky s dlažbou a obklady jsou z apartmánu v prvním patře a ostatní fotky (bez keramiky) jsou z apartmánu na prodej.

Brela je velmi vyhledávaná lokalita a mít tam svoji vlastní nemovitost je už velký potenciál a trochu zázrak, protože v této lokalitě je toho velmi málo na prodej.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.

 

Přiložené dokumenty

Typ Název
tlocrt-prizemlja.jpg