PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

SUPER DŮM SE TŘEMI BYTY U MOŘE

Cena: 245.000 €
Poslední aktualizace31.8.2022 17:30
č. ev X0176
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Chaty
Cena 245.000 €
Plocha celkem 319 m²
Plocha bydlení - bytu 148 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Super dům se třemi byty u moře na prodej.

Nabízíme na prodej super dům s třemi byty a garáží jako skladem. Dům je potřeba trochu přikrášlit, ale jinak je stav super a za luxusní cenu, která je pevná!

V přízemí se nachází apartmán s obývacím pokojem a kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a dvě ložnice. Za bytem je velká terasa, kde je možné grilování úplně samostatně pro hosty tohoto apartmánu. Před bytem je ještě zastřešená terasa.

V prvním patře je jeden byt s jednou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou se sprchovou kabinou. Z obývacího pokoje je vstup na zastřešenou terasu, ze které je částečný pohled na moře a pohoří Velebit. Před bytem je zastřešená chodba, která vede k dalšímu, tentokrát studio apartmánu.

Domek je určen především pro kutily, kteří mají vymezený rozpočet a jsou schopni si toho hodně vylepšit a dostavět sami. Celý objekt je oplocen a garáž momentálně slouží jako skladiště i místnost pro odpočinek. Uvnitř dvoru je místo pro tři auta a menší předzahrádka před domem i za domem.

Domek se nachází na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

320 metrů od moře, takže necelé 4 minuty příjemnou procházkou.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.