PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

STAVEBNÍ POZEMEK V OBCI TRPANJ NA PELJEŠCU KOUSEK OD MOŘE

Cena: 80.000 €
Poslední aktualizace24.8.2018 14:59
REZERVACE
č. ev Z0005
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Trpanj
Kategorie Pozemky, lesy
Cena 80.000 €
Plocha celkem 456 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ne
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Na poloostrově Pelješac v obci Trpanj nabízíme stavební pozemek o celkové rozloze 456 m2. Do Trpanje jezdí trajekt z města Ploče, to je výhoda pro ty, kteří nechtějí podniknout delší cestu přes půl poloostrova.
Pozemek je ve druhé řadě od moře a největší výhodou je to, že má hotovou a zaplacenou kompletní dokumentaci, takže se ihned může začít stavět. Povolení je vydáno na dvojdomek, každý se dvěma byty o rozloze cca 65 m2 a se samostatným vchodem. To znamená, že pozemek mohou koupit dva přátelé napůl, kteří si pak rozdělí i dvojdomek. Navíc momentálně v obci probíhá změna územního plánu, takže by nebyl problém zažádat o povolení ještě pro jedno patro a tím i pro další dva byty.
Na pozemku je provedena už větší část výkopů pro budoucí stavbu, což je opět další plus této nemovitosti. Pohled z pozemku je od Ploče až do Živogošće.
Velká příležitost pro investory - případně možnost spolupráce se slevou!

K ceně nemovitosti je potřeba ještě připočítat agenturní provizi. Ta je v Chorvatsku daná ze zákona a činí 3% (+DPH) z prodejní ceny od prodávajícího a 3% (+DPH) z prodejní ceny od kupujícího.

NOVĚ UMÍME ZAŘÍDIT PRO OBČANY EU HYPOTÉKU ZA POUŽITÍ 35% VLASTNÍCH PROSTŘEDKŮ, A TO ZA NÍZKÝ POPLATEK A MALOU FIXNÍ ÚROKOVOU SAZBU!!!