PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

STAVEBNÍ POZEMEK S POHLEDEM NA MOŘE A OSTROVY

Cena: 150 € / m2
Poslední aktualizace11.2.2021 18:01
č. ev X0125
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Gornja Podstrana
Kategorie Stavební pozemky
Cena 150 € / m2
Plocha celkem 1114 m²
Elektřina ano
Voda ne
Odpady ne
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Stavební pozemek s pohledem na moře a ostrovy na prodej.

V obci Podstrana, část Horní Podstrana vedle Splitu, nabízíme atraktivní stavební pozemek s překrásným pohledem na moře. Pozemek je na hranici stavebního území, takže tento překrásný pohled vám nemůže nikdo zastavět. Je vidět nejen na Split, ale celý bračský kanál a ostrovy Čiovo, Drvenik, Šolta, Brač, Hvar a při dobré viditelnosti je vidět i ostrov Vis.

Pozemek je vhodný pro výstavbu nejen pro podnikání, ale také pro vlastní bydlení relativně o samotě. Pozemek je na dvou sousedních parcelách (647 m2 a 467 m2) a musí se koupit celý. Existuje možnost přikoupení sousední parcely.

Do Horní Podstrany se teprve buduje městský vodovod, takže zde všichni místní fungují na cisterny, které jim za pár drobných jezdí plnit hasiči. Elektřina je na pozemku. Vzdálenost k moři jsou 2 km vzdušnou čarou.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.