PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

PŘÍZEMNÍ DŮM S BAZÉNEM U MOŘE

Cena: 280.000 €
Poslední aktualizace22.9.2022 11:22
č. ev X0135
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 280.000 €
Plocha celkem 347 m²
Plocha bydlení - bytu 82 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Přízemní dům s bazénem u moře na prodej.

Nabízíme k prodeji přízemní dům s bazénem na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Jedná se o řadový dům, na prodej je už poslední dům. Tento bude dokončen na jaře 2023.

V přízemí domu jsou dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelnou s WC, dále samostatným WC, předsíně a zastřešené terasy. Bazén má vnitřní rozměry 4 x 5,5 metru a hloubka 1,5 metru s protiproudy.

Domy jsou ve fázi výstavby, fotky ze staveniště jsou z 03.03.2022. Poslední tři foto jsou pak již dostavěného prodaného domu v roce 2021 a vybaveného novými majiteli. Domy budou dokončeny s možností předání do sezóny 2023 s tím, že dokladově se to vyřeší po kolaudaci. V případě zájmu se skládá záloha ve výši 30 % ve fázi, kdy je ještě možno vybírat z barev a typů obkladů. Poté fyzickém dokončení stavby se doplácí 60 % z kupní ceny a můžete vybírat nábytek (fotografie nábytku jsou pouze ilustrační z projektu). Po kolaudaci se přepisuje vlastnictví a doplácí zbytek kupní ceny.

Celý dům bude oplocen a součástí budou dvě parkovací místa. Vzdálenost k nejbližší pláži je 900 metrů.

Všechny důležité obchody a služby minutu pěšky od domu, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.