PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

POZEMEK V 1.ŘADĚ U MOŘE

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace23.1.2023 17:36
č. ev J0057
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Stavební pozemky
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 2120 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Pozemek v 1.řadě u moře na prodej.

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký stavební pozemek na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Pozemek se nachází 5 metrů od krásné pláže a je obdélníkového tvaru s užší stranou směrem k moři. Na pozemku se mohou postavit 4 vily s bazénem, každá na ploše cca 490 m2, takže se bude jednat o 1.-4. řadu od moře.

Pozemek se může prodat i v celku nebo i po jednotlivých parcelách. Vzhledem k tomu, že jde o jediný stavební pozemek v 1. řadě u moře na jižní straně ostrova, tak má majitel svoji představu o ceně, kterou nechce zveřejňovat. Je možná dohoda o spolupráci na výstavbě, prodeji celého pozemku nebo jednotlivých parcel. Dohodu předložíme po domluvě s konkrétním vážným zájemcem.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.