PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

PATROVÝ DŮM U MOŘE V OBCI NOVI VINODOLSKI

Cena: 280.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:09
č. ev X0036
Županije Primorsko-goranska
Obec, část obce Novi Vinodolski
Kategorie Domy
Cena 280.000 €
Plocha celkem 442 m²
Plocha bydlení (bytu) 154 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji apartmánový dům v Čechy velmi oblíbené destinaci, a to v obci Novi Vinodolski.

Dům byl postaven v roce 2009 a je po celkové rekonstrukci v roce 2019. Přízemí má oddělený vchod a v první části se nachází byt s jednou ložnicí, koupelnou, obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou s WC. Vše vybaveno nejmodernějšími přístroji. Kategorizován jako 4+2. Před bytem je prostorná terasa na opalování.Ve druhé části přízemí je studio apartmán, jeden pokoj s kuchyní a koupelnou s WC. Byt je vybaven opět s nejmodernější výbavou a je před ním také terasa k posezení. Apartmán je kategorizován pro 3 osoby.

V prvním patře je byt pro majitele, který má zvláštní vchod. V bytě je velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, ložnice a koupelna s WC. Jediný má plovoucí podlahy.

Vedle domu jsou na vlastním pozemku 3 parkovací místa a pomocný skládek.Dům se prodává kompletně s výbavou, jde o osvědčený apartmánový dům, který již má 80% rezervovaných rekreací na sezónu 2020, takže návratnost investice je zde velmi rychlá.

Dům je vzdálen od nejbližší pláže 300 metrů procházkou městskou promenádou.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.