PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

OBROVSKÝ AREÁL PRO RURÁLNÍ TURISMUS U SKRADINU

Cena: 666.000 €
Poslední aktualizace10.3.2023 14:27
č. ev X0195
Županije Šibensko-kninska
Obec, část obce Dubravice
Kategorie Domy , Zemědělské pozemky
Cena 666.000 €
Plocha celkem 4228 m²
Plocha bydlení - bytu 600 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Obrovský areál pro rurální turismus u Skradinu na prodej.

Pro milovníky klidu nebo rurální turismu, nabízíme k prodeji areál s bazénem a obrovským pozemkem v přírodě. Je ihned vedle národního parku Krka a místo je hojně vyhledáváno turisty. K nejbližšímu moři je to 2,5 km vzdušnou čarou, stejně tak k řece Krka s proslulými vodopády. Areál je pronajímán celou sezónu a v dnešní době jde o velmi zajímavou investici.

Celý areál se skládá z jednoho dvoupatrového domu půdorysu 18,5 x 17,24 metru, ve kterém jsou tři bytové jednotky a druhého přízemního domu o půdorysu 3,61 x 14,11 metru.

V areálu se nacházejí celkem dva samostatné pokoje, jeden studio apartmán, jeden apartmán s jednou ložnicí a další apartmán se třemi ložnicemi. Další dva byty v areálu jsou určeny pro domácího. Celkem takto areál může najednou přijmout až 20 hostů.  

K areálu patří i celý velký pozemek, který v současné době slouží jako zahrada, ale může sloužit třeba jako hřiště pro tenis, fotbal, minigolf, petang apod.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.