PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

NOVOSTAVBA S BAZÉNEM U MOŘE

Cena: 325.000 €
Poslední aktualizace15.7.2019 11:35
TOP
č. ev Z0007
Županije Šibensko-kninska
Obec, část obce Jadrija
Kategorie Domy
Cena 325.000 €
Plocha celkem 819 m²
Plocha bydlení (bytu) 193 m²
Zahrady 536 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne
Tepelné izolace ano
Energetická náročnost A - mimořádně úsporná

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

V obci Jadrija, akorát 300 metrů od pláže je nově postavena tato překrásná vila s bazénem. Jinak Jadrija je malá obec západně od Šibeniku, kde bylo staré městské koupaliště, které se dnes přetváří v nové sídliště s moderními vilami.

Hlavní vchod vede do chodby, ze které se vchází do prostorného obývacího pokoje a kuchyně v otevřeném stylu. Přízemí dále nabízí jednu koupelnu pro hosty, garáž pro jedno auto a sklad, který je dostupný ze zahrady. Z obývacího pokoje se vchází na terasu a zahradu s bazénem.

Do prvního patra vedou vnitřní schody a v patře se nacházejí tři ložnice a dvě koupelny. Hlavní ložnice má svoji koupelnu a druhé dvě ložnice se dělí o druhou koupelnu. Všechny tři pokoje mají přístup na krásnou sluneční terasu.

Při stavbě se používal nejnovější standard. Nakonec si sami můžete vybrat, jestli se budete koupat ve vlastním bazénu nebo se projdete pár metrů pěšky na pláž k průzračnému moři.

Vila je k nastěhování ihned!

K ceně nemovitosti je potřeba ještě připočítat agenturní provizi. Ta je v Chorvatsku daná ze zákona a činí 3% (+DPH) z prodejní ceny od kupujícího.

 

UMÍME TAKÉ ZAŘÍDIT PRO OBČANY EU HYPOTÉKU ZA POUŽITÍ 35% VLASTNÍCH PROSTŘEDKŮ, A TO ZA NÍZKÝ ZŘIZOVACÍ POPLATEK A MALOU BANKOVNÍ FIXNÍ ÚROKOVOU SAZBU!!!