PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LUXUSNÍ VILA S VNITŘNÍM BAZÉNEM A VELKÝM POZEMKEM

Cena: 1.400.000 €
Poslední aktualizace15.11.2023 14:16
č. ev X0194
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Dugopolje
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 1.400.000 €
Plocha celkem 2482 m²
Plocha bydlení - bytu 300 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Luxusní vila s vnitřním bazénem a velkým pozemkem na prodej.

Pro milovníky klidu nebo teambuildingu, nabízíme k prodeji luxusní vilu s vnitřním vyhřívaným bazénem a letní kuchyní na zahradě.

V přízemí je ohromný obývací pokoj, kuchyně, jídelna, a bazén. Bazén je samozřejmě vyhřívaný, vedle něj je sauna a malá tělocvična. Z bazénu je možno vyjít třemi východy na prostornou terasu a k letní kuchyni. Letní kuchyně je samostatně vybavena pro grilování v krbu a posezením pro 14 lidí.

V 1. patře jsou 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Ze třech menších ložnic se může vyjít na společnou východní terasu, čtvrtá ložnice je větší a bez terasy. V patře je ještě jedna společná západní terasa.

Celý pozemek je oplocen, pod letní kuchyní se nacházejí dvě garáže. Za letní kuchyní je terasa s umělou trávou pro minifotbal. K vile patří i celý velký pozemek před vilou, který může sloužit třeba pro minigolf, petang apod.

Vila se nachází v obci Dugopolje, 15 minut cesty autem na nejbližší pláže ve Splitu. Celý objekt se poprvé v roce 2022 pronajímal v ceně 1000 €/noc v sezóně a majitelé firem zde pořádali teambuildingové akce i mimo sezónu, takže vila má velký potenciál návratnosti. Celý pozemek má 2482 m2 a prodává se za cenu 1 400 000 €. K tomu je možnost přikoupit ještě sousední pozemek s tenisovým hřištěm a zahradou na západní straně za cenu 100 000 €.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.