PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LUXUSNÍ VILA S TŘEMI APARTMÁNY 50 METRŮ OD PLÁŽE

Cena: 1.250.000 €
Poslední aktualizace25.1.2023 22:32
TOP
č. ev J0060
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 1.250.000 €
Plocha celkem 472 m²
Plocha bydlení - bytu 310 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Luxusní vila s třemi apartmány 50 metrů od pláže na prodej.

Nabízíme k prodeji luxusní vilu pouhých 50 metrů (druhá řada) od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

V přízemí vily je velký obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, 3 ložnice, koupelna, samostatný WC a garáž 30 m2. Pod garáží je ještě velký sklep. Z obývacího pokoje je vstup na venkovní zastřešenou terasu.

V prvním patře se nacházejí dva apartmány, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, balkonem a koupelnou.

Na pozemku je okolí osázeno středozemní flórou. Vila je postavena z nejmodernějších materiálů, samozřejmostí jsou elektrické rolety a obklady první třídy z Itálie vidíte na fotografiích sami.

Pokoje mají podlahové vytápění, klimatizace, kamna na pelety, nábytek je všechno ruční práce na objednávku se zakrytými panty. Horní apartmány mají vstup na čipovou kartu a magnetické zámky.

Celý objekt je ohrazen „traventin“ kamenem s hliníkovým plotem, zbytek okolí většinou z mramoru.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.

 

Přiložené dokumenty

Typ Název
tlocrt-prizemlja.jpg
tlocrt.jpg