PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LUXUSNÍ VILA S MALÝM DOMKEM KOUSEK OD MOŘE

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace26.4.2022 09:42
TOP
č. ev X0032
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Čiovo, Slatine
Kategorie Domy
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 810 m²
Celková zastavěná plocha 402 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení ne
Energetická náročnost C - úsporná
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Luxusní vila s malým domkem kousek od moře na prodej.

Nabízíme k prodeji luxusní patrovou vilu s malým domkem na pozemku. Vila se nachází na ostrově Čiovo, část Slatine, na konci ulice, necelých 300 metrů od moře s překrásným výhledem na Trogirský záliv a Split. Díky novému mostu je vzdálena pouhých 15 minut od splitského letiště.

Vila je na pozemku 810 m2, kde se nachází jeden menší domek, který je majiteli v sezóně využíván k bydlení (nemá kolaudaci, takže se nemůže pronajímat), zatímco vila se pronajímá větším rodinám nebo skupinám k rekreaci. Okolí vily je na samotě a okolní pozemky nejsou stavební, takže vám klid nemůže nikdo rušit.

Pozemek a okolí vily je krásně upraveno, ale může se postavit ještě i bazén a pak k 5 hvězdičkám nebude chybět nic. U vily se nachází samostatná studna s pitnou vodou.

V přízemí se nachází garáž, ze které je vstup do přízemního apartmánu, tak i do prvního patra. Kromě garáže je v přízemí ještě dílna, prostor pro úpravnu vody a menší apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní a koupelnou.

V první patře je velký apartmán s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, kuchyní s jídelnou a koupelnou s WC. V podkroví jsou pak ještě další dvě ložnice a další koupelna s WC.

Malý domek na parcele o půdorysu 23 m2 stejně tak poskytuje dokonalý ubytovací servis. V něm se nachází kuchyň, koupelna, jedna ložnice a terasa.

Vila má centrální solární vyhřívání vody, takže teplá voda je vždy k dispozici s minimálními náklady.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.