PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LUXUSNÍ NOVOSTAVBA S BAZÉNEM 50 METRŮ OD PLÁŽE

Cena: 540.000 €
Poslední aktualizace18.6.2021 11:16
TOP
č. ev J0020
Županije Zadarska
Obec, část obce Privlaka
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 540.000 €
Plocha celkem 496 m²
Plocha bydlení (bytu) 170 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Luxusní novostavba s bazénem 50 metrů od pláže na prodej.

Nabízíme k prodeji moderní vilu s bazénem 50 metrů od pláže v obci Privlaka u Zadaru.

V přízemí je obývací pokoj, kuchyně s jídelnou, koupelna, odkládací místnost, ložnice (po případě kancelář) a terasa. V patře jsou tři ložnice, jedna z nich má svoji koupelnu s WC a pro další dvě ložnice je další koupelna společná. Všechny ložnice mají vstup na terasu, kde se nabízí krásný pohled na moře, pohoří Velebit i sousední ostrovy. Navíc nad prvním patrem je plochá střecha 90 m2 s instalacemi připravenými na jaccuzi, minibar, popřípadě pergolu. Před domem je na pláži malý přístav, kde je možnost zaparkovat vodní skútr nebo menší loď.

Samozřejmě na upraveném pozemku nechybí ani bazén.

Také celá vila má systém podlahového vytápění na dálku i kamer na hlídání objektu, topení a všechny zázraky moderní techniky.

Vila je nevybavená, právě prošla kolaudaci, takže už dnes se může složit na základě Smlouvy o smlouvě budoucí záloha a během pár dnů po zápisu do katastru si nový majitel může vilu i vybavit vlastním novým nábytkem.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.