PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LEVNÝ POZEMEK V PRVNÍ ŘADĚ OD MOŘE

Cena: 135 € / m2
Poslední aktualizace7.12.2021 17:31
č. ev S0005
Županije Dubrovačko-neretvanska
Obec, část obce Ston
Kategorie Domy , Stavební pozemky
Cena 135 € / m2
Plocha celkem 3785 m²
Elektřina ano
Voda ne
Odpady ne
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne

    Vyřizuje

  1. Damir Sršen
  2. info@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399

Levný pozemek v první řadě od moře na prodej.

U městečka Ston, který je světoznámou odchovnou mušlí a především ústřic, nabízíme atraktivní stavební pozemek v první řadě od moře. Tím pádem o kvalitě a čistotě místního moře není potřeba pochybovat.

Pozemek je vhodný pro výstavbu turisticko-restauračních zařízení, autokempu nebo vil s bazény. Nachází se kousek od začátku právě budovaného mostu na poloostrov Pelješac, takže po dostavbě mostu bude dojezdová vzdálenost ze střední Evropy naprosto super a po dálnici. Ale pak také samozřejmě bude stát daleko větší cenu!

Pozemek je velikosti cca 3500 m2 s možností přikoupení dalších cca 1500 m2 sousedních pozemků. V současné době se provádí parcelování a do té doby ho lze koupit pouze vcelku za luxusní cenu 135 €/m2.

Po parcelování pozemku se celý pozemek rozdělí na 3 parcely o velikosti cca 1100 m2 každá a bude se žádat o stavební povolení na projekt moderní vily s bazénem.

V tom případě bude pozemek první vily od moře s projektem a stavebním povolením stát 255 000 €, druhé dvě vily s bazény 215 000 €.

Na fotografiích vidíte nejen projekt s vilami, ale také aktuální stav pozemku. Jedná se velmi výhodnou investici v obou směrech!

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.