PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LEVNÝ DŮM SE ŠESTI APARTMÁNY U PLÁŽE

Cena: 275.000 €
Poslední aktualizace15.11.2021 23:31
č. ev J0030
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 275.000 €
Plocha celkem 253 m²
Plocha bydlení - bytu 194 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Levný dům se šesti apartmány u pláže na prodej.

Nabízíme velmi levný dům se šesti apartmány na prodej. Do domu kvůli estetickému vzhledu je potřeba ještě pár tisíc euro uložit, ale všechno je plně funkční a v sezóně se úspěšně pronajímá.

V přízemí domu jsou tři apartmány, dva s jednou ložnicí, kuchyňským koutem v prostorném obývacím pokoji, koupelnou s WC a zastřešenou terasou. Třetí apartmán má dokonce dvě ložnice.

V patře domu jsou dva apartmány, každý s jednou ložnicí, kuchyňským koutem v prostorném obývacím pokoji, koupelnou s WC a zastřešenou terasou. Dům má k dispozici pět parkovacích míst. Na dvorku je menší přístavek, ve kterém je šestý apartmán s jednou ložnicí, kuchyňským koutem v obývacím pokoji, koupelnou s WC. Zastřešenou terasu má nad sebou v patře.

Apartmány s jednou ložnicí jsou s rozkládacím gaučem kategorizovány na 2+2 osoby, dvouložnicový apartmán na 4+2, takže dům může pojmout až 26 osob najednou.

Dům se nachází pouhých 85 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.