PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

LEVNÝ DŮM SE DVĚMA BYTY U MOŘE

Cena: 180.000 €
Poslední aktualizace14.7.2022 22:45
č. ev J0048
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Chaty
Cena 180.000 €
Plocha celkem 212 m²
Plocha bydlení - bytu 122 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Levný dům se dvěma byty u moře na prodej.

Nabízíme na prodej levný dům s dvěma byty a garáží jako skladem. Dům je potřeba trochu přikrášlit, ale je trvale obyvatelný a má i komíny.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a ložnice. Před bytem je zastřešená terasa.

V prvním patře je byt s dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní, koupelnou se sprchovou kabinou. Z ložnice je vstup na zastřešenou terasu. Nad ložnicí je galerie jako spací kout.

Domek je určen především pro kutily, kteří mají vymezený rozpočet a jsou schopni si toho hodně vylepšit a dostavět sami. Celý objekt je oplocen a má dokonce dvě vjezdové brány. Uvnitř je místo pro tři auta a menší předzahrádka.

Domek se nachází na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

v klidné lokalitě, 800 metrů od moře, takže necelých 10 minut příjemnou procházkou v chládku borového lesíku.

Na rozdíl od většiny nabízených domů na ostrově Vir je tento ve velmi klidné lokalitě, kde je pouze několik dalších domů a jinak je obklopen borovým hájem a místní středozemní flórou. Navíc blízká pláž je málo známá, takže se tam v létě nebudete prát o místo s desítkami dalších turistů. Cesta na pláž je po rovině.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.