PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVOUGENERAČNÍ LUXUSNÍ VILA S BAZÉNEM 2. ŘADA OD PLÁŽE

Cena: 990.000 €
Poslední aktualizace16.11.2021 15:25
TOP
č. ev J0031
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 990.000 €
Plocha celkem 483 m²
Plocha bydlení - bytu 303 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dvougenerační luxusní vila s bazénem 2. řada od pláže na prodej.

Nabízíme k prodeji moderní dvougenerační vilu s bazénem, právě dokončovanou na nejkrásnější pláži ostrova Vir. Tento ostrov je spojen s pevninou mostem a je již součástí Dalmácie, takže naši hosté mohou vychutnat vůni pravého Chorvatska.

V přízemí je ohromný obývací pokoj s kuchyní, konferenční místnost a WC. Z chodby se vchází i do prostorné garáže, která je vybaveny vraty na dálkové ovládání. Z obývacího pokoje je přímý vstup na zastřešenou terasu, na které se nachází i krb na grilování. Dominantou je velký bazén 21 m2 s různými protiproudy.

V patře jsou tři ložnice, jedna z nich má svoji koupelnu s WC. Druhé dvě ložnice mají koupelnu s WC společnou. Všechny ložnice mají vstup na zastřešený balkón, kde se nabízí krásný pohled na nedalekou pláž a sousední ostrovy.

Ve druhém patře je ohromná terasa 130 m2, kde je možnost zavedení letní kuchyně s grilem, jacuzzi a prostorem pro opalování.

V přízemí domu je velká garáž, ze které je vstup do chodby vily. Nechybí ani skladovací místnost.

Ve druhé části vily, do které se vchází samostatným vchodem, je v přízemí obývací pokoj s kuchyní a WC. V patře pak dvě ložnice se společnou koupelnou a jedna z nich má také vlastní balkón.

Také celá vila má elektrické ovládání rolet, topení a všechny zázraky moderní techniky na dálkové ovládání. Samozřejmostí je i kompletní kamerový systém nejmodernější výroby.

Vila má 3 místa na parkování plus jedno místo v garáži, které se ale nechá využívat k různým účelům.  Vila se nachází pouhých 50 metrů od moderní pláže s jemnými kamínky. Nejdůležitější je to, že na pláži má majitel tři vlastní kotvení pro lodě, které se tady dnes platí doslova zlatem!

 Kolaudace vily bude do konce roku 2021, takže další sezónu již můžete prožít ve vlastním bydlení.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.