PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVĚ VILY S BAZÉNY VE VÝSTAVBĚ U MOŘE

Cena: 480.000 €
Poslední aktualizace30.6.2023 14:27
č. ev J0065
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 480.000 €
Plocha celkem 602 m²
Plocha bydlení - bytu 300 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dvě vily s bazény ve výstavbě u moře na prodej.

Na ostrově Vir, kousek od Zadaru, nabízíme k prodeji právě započatou stavbu dvou vil s bazény.  Ostrov je s pevninou spojen mostem a je již součástí Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

Obě vily se budou prodávat za uvedenou cenu jako hrubá stavba. To znamená komplet hotová stavba a klient si bude moci vybrat obklady, okna, dveře apod.

Vily jsou identické a koncipované jako řadové, sousedící jednou zdí a každá bude mít ze strany hotový bazén.

V přízemí je zastřešená terasa, venkovní skladovací prostor, chodba, sklad, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj a koupelna.

V prvním patře jsou dvě ložnice, koupelna a zastřešená terasa. Totéž se nachází i v sousední vile.

Počítačové obrázky jsou podle stavebního povolení, jak budou vily nakonec vypadat. Fotky z terénu jsou z 26.06.2023 a hrubá stavba k prodeji je dokončena (jen se poklidí staveniště), takže nový majitel si může vily dokončit sám nebo po dohodě s investorem pokračovat ve spolupráci.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.