PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVĚ NOVÉ LUXUSNÍ VILY S BAZÉNY NA OSTROVĚ U MOŘE

Cena: 760.000 €
Poslední aktualizace3.2.2023 16:58
č. ev X0188
Županije Zadarska
Obec, část obce Ugljan
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 760.000 €
Plocha celkem 430 m²
Plocha bydlení - bytu 218 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dvě nové luxusní vily s bazény na ostrově u moře na prodej.

Na ostrově Ugljan, kousek od Zadaru a pár minut trajektem, nabízíme k prodeji dvě moderní vily s bazény necelých 250 metrů od moře. Vily se začínají stavět koncem zimy 2023 a které budou k převzetí na jaře 2024.

Vila A má celkovou obytnou plochu 224 m2, v přízemí má jednu ložnici, 1 koupelnu, obývací pokoj, kuchyni a jídelnu, 2 skladovací místnosti, zastřešenou i nezastřešenou terasu.

V prvním patře jsou dvě ložnice, koupelna a nezastřešená terasa. K vile dále přísluší bazén a dvě parkovací místa.

Vila B má celkovou obytnou plochu 218 m2, v přízemí má obývací pokoj, kuchyni a jídelnu, skladovací místnost, WC, zastřešenou i nezastřešenou terasu.

V prvním patře jsou tři ložnice, tři koupelny a nezastřešená terasa. K vile dále přísluší bazén a dvě parkovací místa.

Po zaplacení dohodnuté zálohy a podepsané smlouvy o smlouvě budoucí, je možnost spolupodílet se na projektu, takže je potřeba se rozhodnout rychle.

Obě vily se mohou koupit samostatně i vcelku, protože jsou koncipovány jako řadový dům spojený jednou zdí. Vily jsou v kaskádovitém terénu, takže z každého koutu se nabízí překrásný pohled nejen na malý ostrůvek Ošljak, ale na celý zadarský archipelág. V Hollywoodu by to pojmenovali jako „Pohled za milión dolarů“.

Ugljan je jeden z nejkrásnějších ostrovů v okolí, který poskytuje stále ještě dostatečný klid i přes sezónu a disponuje krásnou zelenou přírodou. 

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.