PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM SE 6 APARTMÁNY V PRVNÍ ŘADĚ OD PLÁŽE

Cena: 620.000 €
Poslední aktualizace13.11.2022 15:11
č. ev J0054
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 620.000 €
Plocha celkem 619 m²
Plocha bydlení - bytu 276 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům se 6 apartmány v první řadě od pláže na prodej.

Nabízíme k prodeji dům se šesti apartmány v první řadě od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

V přízemí jsou tři apartmány, jeden se dvěma ložnicemi, jeden s jednou ložnicí a jeden studio apartmán.

V prvním patře se nacházejí také tři apartmány, každý s jednou ložnicí. Vstup do patra je samostatný, a to venkovním schodištěm.

Všechny apartmány mají zastřešenou terasu a z každého apartmánu je přímý pohled na moře, které se nachází 5 metrů od pozemku.

Před domem je minimálně šest parkovacích míst, zprava je další parkovací místo k technickému zázemí, které je vedle domu.

Domu by už slušela oprava fasády, vzhledem k tomu, že jde o první řadu od moře, protože blízkost moře zanechává na domu vždy nějaké stopy. Jinak je dům permanentně celé léto obsazen turisty a přináší každoročně zajímavý výnos z turismu. Cena této nemovitosti je pevná!

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % od dohodnuté ceny.