PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM SE 3 APARTMÁNY S VÝHLEDEM NA MOŘE A POHOŘÍ VELEBIT

Cena: 298.000 €
Poslední aktualizace14.3.2024 14:10
č. ev H0002
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 298.000 €
Plocha celkem 241 m²
Zastavěná plocha a nádvoří - dvůr 158 m²
Plocha bydlení - bytu 240 m²
Elektřina ano
Voda nádrž na pitnou vodu + vlastní studna
Odpady jímka
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení krbová kamna + klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům se 3 apartmány s výhledem na moře a Velebit

Nabízíme k prodeji prostorný 3 apartmánový dům na ostrově Vir. Dům se nachází 350 m od pláže, v klidné slepé ulici a má krásný výhled na moře a pohoří Velebit.

Apartmány jsou kompletně zařízeny. Je možné je využít jako oddělené byty k trvalému bydlení pro rodinu, nebo k pronájmu hostům během turistické sezony.

V přízemí domu se nachází apartmán s jednou ložnicí, velkou zařízenou kuchyní s jídelnou, obývacím pokojem, koupelnou a vstupem na slunnou terasu.

Byt v prvním patře se skládá z chodby, kuchyně s jídelnou a krbovými kamny, obývacího pokoje, jedné ložnice a koupelny. Z ložnice a kuchyně se vchází na velké kryté terasy s výhledem na moře a pohoří Velebit.

Vnitřní schodiště vede do druhého patra domu, kde se nachází byt s jednou ložnicí, kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a koupelnou. K bytu náleží také dvě terasy s výhledem na moře.

V bezprostřední blízkosti domu jsou obchody, restaurace, kavárny, autobusové nádraží a veškerá další občanská vybavenost. Dvůr je čistý a dobře udržovaný se 3 parkovacími místy a velkým grilem.

Všechny apartmány jsou klimatizované. Voda je využívána z vlastní studny a k dispozici je i plnitelná nádrž na pitnou vodu. Odpad je řešen jímkou.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.