PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM S APARTMÁNY A SPOLEČENSKÝM DOMKEM

Cena: 850.000 €
Poslední aktualizace14.10.2023 10:40
č. ev J0070
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 850.000 €
Plocha celkem 851 m²
Plocha bydlení - bytu 448 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace, cetrální topení
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům s apartmány a společenským domkem na prodej.

Nabízíme k prodeji moderně postavený dům se čtyřmi apartmány pouhých 250 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Každý z apartmánů má dvě komfortní ložnice, velký obývací pokoj s jídelnou, kuchyni, koupelnu a prostornou terasu. Celková obytná plocha je 448 m2 brutto. Apartmány jsou propojeny krásným vnitřním schodištěm.

Na velké ploše pozemku se nachází legalizovaný domek (pomocný objekt) o ploše 40 m2, který slouží jako letní kuchyně a společenská místnost. Na parcele je také postavena montovaná garáž, která může sloužit i jako skladiště, protože na pozemku je parkovací místo nejméně pro 6 aut a může se dodat další, případně postavit bazén. Zbytek pozemku tvoří krásná udržovaná zahrádka se středozemní   flórou.

Celý dům je postaven a vybaven nejnovějšími materiály, kompletně oplocen, vnitřní zábradlí jsou z nerezové oceli, dům má zateplenou fasádu a centrální ústřední topení na mazut s nádrží pod domem. Na střeše jsou postaveny solární panely na teplou vodu. Dům je bez problémů obyvatelný celoročně, na pláž dojdete po rovině za necelé tři minuty lehké chůze.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.