PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM OBKLOPEN FLÓROU 330 METRŮ OD PLÁŽE

Cena: 260.000 €
Poslední aktualizace4.1.2024 17:12
č. ev J0043
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 260.000 €
Plocha celkem 240 m²
Plocha bydlení - bytu 140 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům obklopen flórou 330 metrů od pláže na prodej.

Nabízíme na prodej dům se dvěma oddělenými apartmány a garáží. Dům se nachází 330 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

Na rozdíl od většiny nabízených domů na ostrově Vir je tento ve velmi klidné lokalitě, kde je pouze několik dalších domů a jinak je obklopen borovým hájem a místní středozemní flórou. Navíc blízká pláž je málo známá, takže se tam v létě nebudete prát o místo s desítkami dalších turistů. Cesta na pláž je po rovině.

V přízemí domu je apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou s WC a zastřešenou terasou. Vedle terasy je ještě skladovací místnost. Na pozemku je i garáž, ve které je přečerpávací nádrž z vlastní studny. Z nádrže je pak napájen čerpadlem celý dům. Voda je pitná a velmi kvalitní. Na střeše garáže je velká terasa spojená s terasou v prvním patře. Vedle garáže je postaven a v Dalmácii samozřejmě nemůže chybět krb ke grilování. 

V patře domu je apartmán se třemi ložnicemi, obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňkou a velká zastřešená terasa. Do apartmánu je samostatný vstup.

Celý pozemek je oplocen. V domě by bylo potřeba vyměnit nábytek za modernější a dům díky své lokalitě pak může poskytnout novým majitelům krásně strávené chvíle v přírodě u moře a ve vlastním domu!

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.