PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM NA OSTROVĚ S VELKÝM POZEMKEM U MOŘE

Cena: 600.000 €
Poslední aktualizace15.6.2023 08:49
č. ev X0205
Županije Zadarska
Obec, část obce Pašman
Kategorie Domy
Cena 600.000 €
Plocha celkem 771 m²
Plocha bydlení - bytu 270 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům na ostrově s velkým pozemkem u moře na prodej.

Nabízíme k prodeji dům se třemi apartmány na ostrově Pašman.

Dům se nachází 250 metrů od pláže a jeho velkou výhodou, že se prodávají dohromady dvě parcely, takže nový kupec bude mít buď velkou zahradu nebo část pozemku může prodat kamarádovi na stavbu dalšího domu.

V přízemí je apartmán, ve kterém jsou tři ložnice, obývací pokoj, kuchyně, koupelna a dodatečný WC.  Z apartmánu je na jednu stranu východ na prostrannou terasu a na druhou stranu do zahrady s krbem ke grilování.

V prvním patře jsou dva apartmány, každý má jednu ložnici, velký obývací pokoj s kuchyní, koupelnu a WC. Každý apartmán má vlastní balkón.

Celý dům je postaven a obložen proslulým bílým kamenem z ostrova Brač. Velká zahrada představuje zelenou oázu, na které je vysázeno 17 olivovníků (všechny starší 15-ti let), 8 citronovníků, 2 granátové jabloně, 5 velkých oleandrů, palma a sousta dalších středozemních květin a rostlin.

Dům má parkovací místo za nejméně 4 auta, je spojen na obecní vodovod, ale má i velkou jímku na pitnou vodu. Nová septická jáma je vybudována před 2 roky a nachází se pod jedním z parkovišť. V domě jsou dvě skladovací místnosti, jedna je pod schody do patra a druhá za domem. Chodníky a venkovní terasa je obložena kamenem z Benkovce.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.