PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

ČERPACÍ STANICE U DUBROVNIKU

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace28.10.2020 18:29
PRODÁNO
č. ev Z0004
Županije Dubrovačko-neretvanska
Obec, část obce Gruda
Kategorie Komerční objekty
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 3500 m²
Celková zastavěná plocha 100 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ano
Klimatizace ano
Topení ano
Tepelné izolace ne

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Čerpací stanice u DUBROVNIKU

IDEÁLNÍ PŘÍLEŽITOST PRO LIDI, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ DO CHORVATSKA  TRVALE PŘESTĚHOVAT A CHTĚJÍ MÍT ZAJIŠTĚN STÁLÝ PŘÍCHOD PENĚZ!!!
Poslední benzínová pumpa, pouhých 5 km od hranice s Černou Horou je vzdálena 32 km od Dubrovniku, jednoho z nejnavštěvovanějších (a nejdražších) měst v Chorvatsku.
Čerpací stanice má rozlohu celkem cca 3500 m2 a nachází se na Jadranské magistrále D8 v obci Gruda.
Benzínová pumpa má všechny potřebné certifikáty a je v provozu nepřetržitě od roku 1999, a to bez jakýchkoliv úvěrů. Samotný objekt je o rozloze 100 m2 a skládá se z obchodu se smíšeným zbožím, kavárnou, kanceláří a WC pro personál a pro hosty.
Zastřešená část má cca 150 m2 a pod ní se nachází dva stojany s dohromady osmi čerpacími pistolemi. Na pumpě se může též nakoupit plyn, a to jak přímo do auta, tak i plynové láhve propan butan. Nádrže jsou celkové kapacity 180 000 litrů a jsou na pět druhů pohonných hmot. Součástí vybavení je také agregát o výkonu 72 kW v případě výpadku elektrické energije.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.