PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

BYTY V NOVOSTAVBĚ VE DRUHÉ ŘADĚ OD MOŘE

Cena: 320.000 €
Poslední aktualizace4.4.2022 09:54
č. ev J0026
Županije Zadarska
Obec, část obce Privlaka
Kategorie Byty , Novostavby
Cena 320.000 €
Plocha celkem 90 m²
Plocha bydlení - bytu 63 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Byty v novostavbě ve druhé řadě od moře na prodej.

Nabízíme k prodeji celkem pět bytů včetně penthausu v obci Privlaka u Zadaru.

V přízemí se nacházejí dva identické byty, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, koupelnou, samostatným WC, místností na skladovaní a zastřešenou terasou. Byty jsou označeny jako S1, S2 a každý z nich má 63 m2.

V prvním patře jsou dva opět úplně identické byty označené jako S3, S4.

Ke všem čtyřem bytům přísluší část pozemku vedle bytovky a jedno parkovací místo. Cena každého z bytů je 163 800 €. - VŠE PRODÁNO!

Ve druhém patře je byt označený jako S5, který se skládá z obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, tří ložnic, z nichž jedna má vlastní koupelnu, další společné koupelny, samostatné WC a místnost pro skladování. K bytu patří ještě nezastřešené terasy, z kterých se může později udělat i vstup na střechu a udělat tam třeba jacuzzi. Tento byt má k dispozici dvě parkovací místa a pozemek za bytovkou. Tento byt je 103 m2 a určitě cca 80 m2 bude užitná plocha na střeše. Cena tohoto bytu je 320 000 €.

Všechny byty jsou ve fázi dokončování vnitřních prací, ale mohou se již na základě Smlouvy o smlouvě budoucí a zaplacení 50% kupní ceny dát novému majiteli k užívání a vybavování podle svých představ. Do konce roku 2021 pak budou na základě doplacených zbylých 50% kupní ceny přepsány na nové majitele.

Na krásnou pláž je to přesně 50 metrů, v sousedství je malý přístav, kde lze domluvit i kotvení pro majitele lodí..

Všechny důležité obchody a služby jsou pár minut pěšky, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště u Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.