PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

BYT V 1.PATŘE S VÝHLEDEM NA MOŘE

Cena: 128.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:43
č. ev R0029
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Čiovo, Okrug Gornji
Kategorie Byty
Cena 128.000 €
Plocha celkem 66 m²
Plocha bydlení (bytu) 66 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Milorad Lučić
  2. info@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Na ostrově Čiovo, v části Okrug Gornji nabízíme byt s pohledem na moře. Nachází se v prvním patře menší bytovky a disponuje i velkým balkonem o rozloze 8 m2, na který se vchází z obývacího pokoje. Byt má dvě ložnice a velkou jídelnu s obývacím pokojem a kuchyní. Bytovka je postavena z kvalitních materiálů a byt se prodává kompletně vybavený nábytkem, pračkou a dokonce Smart televizí.

Do pláže je 100 metrů, do nejbližšího obchodu 200 metrů. Velká výhoda je blízkost splitského letiště, takže i díky novému mostu jste za pár minut na letišti naprosto bez kolon.

Samozřejmostí je vlastní parkovací místo. Byt je vhodný k turistickému pronájmu i k trvalému bydlení a je ihned volný k nastěhování.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.