PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

BYT SE DVĚMA BALKÓNY V MAKARSKÉ

Cena: 182.000 €
Poslední aktualizace22.8.2022 16:24
PRODÁNO
č. ev X0173
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Makarska
Kategorie Byty
Cena 182.000 €
Plocha celkem 80 m²
Plocha bydlení - bytu 70 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Byt se dvěma balkóny v Makarské na prodej.

Nabízíme k prodeji byt se dvěma ložnicemi a dvěma balkóny v Makarské.

Byt se nachází ve třetím patře bytovky a je velmi kvalitně vybaven. Skládá se ze dvou větších ložnic, prostorné chodby, koupelny s WC a velkého obývacího pokoje s jídelnou. Z obývacího pokoje je přímý vstup na balkón na větší balkón, na menší balkón je vstup z ložnice. Z balkónů jsou výhledy na moře, který Vám nikdo nemůže zastavět. K bytu přísluší ještě sklepní kóje a jedno parkovací místo u bytovky.

Na pláž je to 600 metrů, veškeré služby jsou opodál. Makarská vždy byla hojně využívaným letoviskem, takže po koupi můžete jezdit na dovolenou do vlastního a zbytek sezóny můžete i pronajímat. Velmi vhodný je také pro trvalý život na Makarské, což je dnes již větší město s veškerými službami v okolí.

Cena tohoto bytu je pevná!

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.