PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNY V NOVOSTAVBĚ NA VIRU

Cena: 135.000 €
Poslední aktualizace4.10.2021 17:55
č. ev J0024
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Byty , Novostavby
Cena 135.000 €
Plocha celkem 60 m²
Plocha bydlení (bytu) 60 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Apartmány v novostavbě na Viru na prodej.

Nabízíme k prodeji zbývající tři apartmány ve dvojdomku na ostrově Vir u Zadaru. Ostrov je s pevninou spojen mostem a je již součástí Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

V levé části je volný již jen apartmán v prvním patře, kde je obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, koupelna a velký zastřešený balkón. Z něj je vstup na střešní plochou terasu, která je také součástí apartmánu a nechá se využít dle potřeby. Tento apartmán zatím není dokončen, cena po dokončení bude 115 000 €. - REZERVACE!

V pravé části dvojdomku jsou dva oddělené apartmány, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou s kuchyní, koupelnou a zastřešenými terasami. Horní opět má výhled na moře a pohoří Velebit.

Tyto apartmány jsou dokončeny a kompletně vybaveny, cena apartmánu v přízemí je 135 000 €, cena apartmánu v patře pak 145 000 €.

Na krásnou pláž je to přesně 400 metrů. Dvojdomek je velmi kvalitně postaven, a právě probíhá konečná kolaudace apartmánů, takže se již mohou smluvně rezervovat a zálohovat. Samozřejmě dostanete ihned klíče od apartmánu, který si můžete doladit podle svých představ a do nejpozději konce roku 2021 bude doplatek a přepis na nové majitele.

Všechny důležité obchody a služby jsou pár minut pěšky, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště u Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.