PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNY V NOVOSTAVBĚ NA VIRU

Cena: 150.000 €
Poslední aktualizace2.3.2023 18:49
č. ev J0024
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Byty , Novostavby
Cena 150.000 €
Plocha celkem 90 m²
Plocha bydlení - bytu 58 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Apartmány v novostavbě na Viru na prodej.

Nabízíme k prodeji zbývající apartmán ve dvojdomku na ostrově Vir u Zadaru. Ostrov je s pevninou spojen mostem a je již součástí Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

V levé části jsou prodány oba apartmány, v pravé části dvojdomku jsou dva oddělené apartmány, každý se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem, jídelnou s kuchyní, koupelnou a zastřešenými terasami. Horní apartmán je prodán, takže na prodej zbývá spodní apartmán.

Poslední volný apartmán v přízemí je dokončen a kompletně vybaven, jeho cena je 150 000 €. K apartmánu jsou dvě parkovací místa a zahrada okolo 25 m2 okolo domu.

Na krásnou pláž je to přesně 400 metrů. Dvojdomek je velmi kvalitně postaven, a právě probíhá konečná kolaudace apartmánů, takže se již mohou smluvně rezervovat a zálohovat. Samozřejmě dostanete ihned klíče od apartmánu, který si můžete doladit podle svých představ a do nejpozději března 2022 bude doplatek a přepis na nové majitele.

Všechny důležité obchody a služby jsou pár minut pěšky, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště u Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.