PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNOVÝ DŮM S BAZÉNEM A SAUNOU

Cena: 750.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:09
č. ev X0037
Županije Primorsko-goranska
Obec, část obce Novi Vinodolski
Kategorie Domy
Cena 750.000 €
Plocha celkem 525 m²
Plocha bydlení (bytu) 250 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení solární ohřev
Tepelné izolace ano

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvoupatrový apartmánový dům s bazénem a saunou v Čechy oblíbené destinaci Novi Vinodolski.

V přízemí se nachází bazén a sauna, kotelna, prádelna a pomocná místnost v kvalitě obývacího pokoje. Dále je v přízemí ještě apartmán s obývacím pokojem s kuchyní, ložnicí a koupelnou s WC. Apartmán je vybaven nejmodernější výbavou a kategorizován jako 2+2 osoby.

V prvním patře je velký byt s dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami s WC, obývacím pokojem s kuchyní. Z obývacího pokoje se vychází na prostorný 30 m2 velký balkon s nádherným pohledem na moře a ostrov Krk. Kategorizován na 4+3 osoby, opět s nejmodernější výbavou. Apartmán má 2 oddělené vchody a je možno jej obývat 2 rodinami nezávisle.

Ve druhém patře je opět byt s dvěma ložnicemi, dvěma koupelnami s WC, sprchou a vanou, obývacím pokojem s kuchyní a balkónem, na kterém je jacuzzi. Tento apartmán je kategorizován jako 4+1.

Dům má společnou velkou terasu pod pergolou a pohodlný příjezd k domu z obou stran ulice. Vedle domu je na vlastním pozemku dostatečný počet parkovacích míst. Vzdálenost od moře je pouhých 100 metrů. Kolem bazénu jsou velké opalovací terasy vydlážděné bílým kamenem z ostrova Brač. Dům má instalované elektrické vytápění, ohřev vody je solárními panely a elektřinou. Celkové náklady na energie jsou velmi nízké.

Objekt se prodává kompletně s výbavou, jde o osvědčený apartmánový dům, který již má 90% rezervovaných rekreací na sezónu 2020, a 30 % na sezónu 2021, takže návratnost investice je zde rychlá.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.