PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNOVÝ DŮM NA MOŘI

Cena: 430.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:44
č. ev R0030
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Čiovo, Mastrinka
Kategorie Domy
Cena 430.000 €
Plocha celkem 282 m²
Plocha bydlení (bytu) 161 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace
Tepelné izolace polystyren 5 cm

    Vyřizuje

  1. Milorad Lučić
  2. info@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Na ostrově Čiovo, v části Mastrinka, nabízíme apartmánový dům 80 metrů od moře.

Dům je postaven z kvalitních materiálů, střecha je z betonové desky včetně hydro a termo izolace a pokrytá mediteránskými střešními taškami. Postaven je roku 2006 a rekonstruován v roce 2018. Venkovní zateplení je polystyrenem 5 cm a pokoje jsou vybavené keramickými dlaždicemi a dřevem. Dům se vytápí a chladí pěti klimatizacemi a prodává kompletně vybavený nábytkem. K domu patří zahrada a společný krb na grilování.

Velká výhoda je blízkost splitského letiště, takže i díky novému mostu vzdálenému cca 500 metrů, jste za pár minut na letišti naprosto bez kolon.

Dům má 5 parkovacích míst, vybaven je internetem a má historii 13 letého turistického pronajímání. Je vhodný nadále k turistickému pronájmu i k trvalému bydlení a je ihned volný k nastěhování.

Skládá se z přízemí, ve kterém je zahrada, sklad, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna, terasa 30 m2 + balkon 7 m2. Mezanin je možno využít jako třetí ložnice nebo samostatný studio apartmán s ložnicí, mini kuchyní, koupelnou a zastřešenou terasou.

V podkroví se nachází moderní byt se zvláštním vchodem. Zde je obývací pokoj, jídelna, kuchyně, dva menší pokoje, koupelna a zastřešená terasa, která nabízí krásný pohled na trogirský záliv.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.