PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNOVÝ DŮM NA ČIOVU VE DRUHÉ ŘADĚ OD MOŘE

Cena: 650.000 €
Poslední aktualizace6.8.2022 16:31
č. ev X0153
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Čiovo, Slatine
Kategorie Domy
Cena 650.000 €
Plocha celkem 322 m²
Plocha bydlení - bytu 243 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Apartmánový dům na Čiovu ve druhé řadě od moře na prodej.

Nabízíme k prodeji apartmánový dům na ostrově Čiovo u Trogiru. Ostrov je jako jediný v Chorvatsku s pevninou spojen dvěma mosty a je již součástí střední Dalmácie a jejího pravého středomořského podnebí.

Dům se skládá ze dvou částí, v první je v suterénu apartmán s jednou ložnicí, obývacím pokojem, kuchyní a koupelnou využívaný domácím (38 m2). Vstup je na zastřešenou terasu velikosti 24 m2. V přízemí je pak velký apartmán se třemi ložnicemi, obývacím pokojem se vstupem na velkou terasu (32 m2), kuchyní, koupelnou a samostatným WC (75 m2).

V prvním patře první části domu jsou dva identické studio apartmány (celkem 42 m2) s obývacím pokojem se vstupem na terasu (celkem 40 m2), kuchyní a koupelnou.

Ve druhé části domu je v přízemí prostorná garáž (23 m2) a studio apartmán (19 m2). V patře je pak apartmán obývacím pokojem se vstupem na balkon, kuchyní a koupelnou (39 m2).

Všechny apartmány mají pohled na moře, které je vzdáleno pouhých 20 metrů. Okolo domu je udržovaná zahrádka, parkovací místo pro dvě auta a dva krby ke grilování. Z toho jeden je uvnitř kamenného dalmatinského domku. Celý pozemek je ohrazen a má samostatný vchod pro osoby a posuvnou bránu pro auta.

Velkou výhodou je nový most, díky kterému jste na splitském letišti v Trogiru do 20 minut autem.

Cena této nemovitosti je pevná!

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.