PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNOVÁ VILA JAKO PENZION U MOŘE

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace6.1.2024 17:32
TOP
č. ev X0136
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Podstrana
Kategorie Domy
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 857 m²
Zastavěná plocha a nádvoří - dvůr 500 m²
Plocha bydlení - bytu 754 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i ústřední topení
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Apartmánová vila jako penzion u moře na prodej.

Ve střediskové obci Podstrana, která sousedí se Splitem, nabízíme na prodej apartmánovou vilu s deseti apartmány a garáží.

V suterénu vily se nachází byt, který není úplně dokončen, ale je funkční. Obsahuje tři ložnice, velkou společenskou místnost s grilem uvnitř, kuchyň, koupelnu a místnosti sloužící k ovládání vily jako nádrže na vodu na solární ohřev, kotel na podlahové vytápění a skladiště. Ze suterénu se může vstoupit přímo na garáže, která se přímo nabízí k rozšíření suterénu o další jídelní místnost či kuchyni. Před suterénem je velký dvůr s venkovním grilem.

V přízemí je velký luxusní apartmán se čtyřmi ložnicemi, dvěma koupelnami, velký obývací pokoj s grilem uvnitř, kuchyň s jídelnou, terasou a balkóny.

V prvním patře jsou čtyři apartmány, z nichž jeden má dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní, koupelnu a balkón. Další dva mají jen jednu ložnici a čtvrtý je studio apartmán. Všechny apartmány mají přímý vstup na různě veliké balkóny.

Ve druhém patře jsou apartmány naprosto totožné. Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny a mohou ihned přijímat hosty.

Obývatelná plocha vily je 754 m2, půdorys 184 m2 a velikost celého pozemku 857 m2.

Za všech částí vily je překrásný panoramatický pohled na celý Bračský kanál, ostrovy Brač, Hvar, Šoltu i další a samozřejmě také na Split. Vzdálenost od moře je 310 metrů.

Vedle vily se nachází parkoviště pro šest aut, které se může podle potřeby rozšířit. Z druhé strany je zahrada, která se může použít pro výstavbu bazénu, který by této vile velmi slušel.

Vila prošla v roce 2018 rekonstrukcí fasády, stavba samotné vily byla začata v roce 2002. Celý objekt má kompletní infrastrukturu, podlahové vytápění a je velmi známá v turismu. Má využití především jako penzion nebo mini hotel.

Celá Podstrana má výborné podnebí, známé především jako lék na dýchací systém. V blízkosti je splitské letiště, sportovní terény, tenisové kurty, golfové hřiště. Samozřejmě i mořské sporty jako potápění a plachtění má přímo před vilou na pláži svoji základnu. 

Vzhledem k velmi reálné ceně a minimálního vkladu (bazén, společenská místnost v suterénu) nabízí velmi rychlý návrat dobře uložené investice. 

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% od dohodnuté ceny.