PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

ROBINZONSKÉ BYDLENÍ NA OSTROVĚ KORČULA

Cena: 570.000 €
Poslední aktualizace12.2.2021 17:38
č. ev X0043
Županije Dubrovačko-neretvanska
Obec, část obce Korčula
Kategorie Domy , Chaty , Stavební pozemky
Cena 570.000 €
Plocha celkem 3212 m²
Plocha bydlení - bytu 67 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ano
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Robinzonské bydlení na ostrově Korčula na prodej

V severní části ostrova Korčula, dvacet metrů od pláže, nabízíme k prodeji velký stavební pozemek s již postaveným domkem. Parkoviště pro 3 auta se nachází nad domkem.

Tato nemovitost je ve skutečnosti malá, přestavěná kamenná chata uprostřed ohromného pozemku. Nachází se na severní straně ostrova v klidné zátoce. Skládá se z kuchyně, která je propojena s obývacím pokojem, koupelny a ložnice. Pro dovolenou je výhoda, že má všechny přednosti civilizace (elektřina, voda) a je v podstatě izolovaný od pohledů zvenčí, chráněný olivovníky a maraskou. Dům má plochou střechu a je možno na něj přistavět ještě dvě patra. Výhodou je také dvacet metrů dlouhý dvůr s krbem a grilem a venkovní sprcha s teplou vodou. Venkovní sprcha je součástí rozestavěného pomocného objektu, který by po dostavbě mohl sloužit jako další ubytovací kapacita. Rodinná zátoka, ve které mají přístup na pláž jen členové rodiny a jejich hosté, na které je v sezóně maximálně patnáct lidí, je vzdálena od domku 70 metrů daleko. Ideální místo pro lidi hledající osamělost a únik z každodenního života. Je také k dispozici kotviště pro loď a může být součástí prodeje. Sklep pod terasou není legalizován, ale poskytuje minimálně 12 m2 úložného prostoru.

Naprosto ideální město pro menší autokemp, kde by se na rozloze okolo 3000 m2 mohlo vejít až deset mobilních domků.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.