PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

PODSTRANA - VILA S BAZÉNEM

Cena: Na vyžádání
Poslední aktualizace19.8.2019 10:52
PRODÁNO
č. ev A0004
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Podstrana
Kategorie Domy
Cena Na vyžádání
Plocha celkem 1200 m²
Plocha bydlení (bytu) 300 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení ano
Tepelné izolace ano

    Vyřizuje

  1. Anita Buškulić
  2. info@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Ve městě Podstrana u Splitu na pozemku o rozloze 1200 m2, prodáváme krásnou novou kamennou vilu o celkové rozloze 300 m2. Celý pozemek  je obklopen kamennou zdí a vstup do areálu je automatickou velkou bránou.
Přízemí: apartmán se dvěma ložnicemi s velkou terasou, obývacím pokojem, koupelnou a WC  o celkové ploše 65 m2. Navíc samostatná  jídelna s velkou rustikální kuchyní o rozloze 65m2 .
První patro: apartmán se skládá ze 3 ložnic, obývacího pokoje, kuchyně, 2 koupelen o celkové rozloze 130 m2. Dále má k dispozici dvě terasy 18 m2 a 12 m2 .
Přízemí a první patro jsou propojeny vnitřním schodištěm z mramoru. Celý dům má ústřední topení a ve všech pokojích jsou instalované klimatizační jednotky. Garáž a přípravna jsou o rozloze cca 40 m2 .
Na východní straně domu je betonový bazén velikosti 8 x  4 m, hluboký 1,8 m.Má vodopád, tak že voda cirkuluje nepřetržitě s možností protiproudu a hydromasáže. Osvětlení a vytápění bazenu je samozřejmostí. U bazénu jsou dvě terasy, z nichž jedna je veranda 15 m2, obložená terakotem .
Venkovní krb postaven z kamene a obložen  dlaždicemi. Krásné a dobře udržované okolí se zahradou a terasou o celkové ploše 20 m2 .
Dům je na samotě, protože na jeho východní straně je zeleň a olivové háje, na severní straně jsou nestavební parcely.
Hotel a tenisové kurty se nachází jen 7 km od vily a je zde možnost pronájmu člunu / jachty. Veškerá dokumentace je k dispozici na vyžádání .

K ceně nemovitosti je potřeba ještě připočítat agenturní provizi. Ta je v Chorvatsku daná ze zákona a činí 3% (+DPH) z prodejní ceny od prodávajícího a 3% (+DPH) z prodejní ceny od kupujícího.

NOVĚ UMÍME ZAŘÍDIT PRO OBČANY EU HYPOTÉKU ZA POUŽITÍ 35% VLASTNÍCH PROSTŘEDKŮ, A TO ZA NÍZKÝ POPLATEK A MALOU FIXNÍ ÚROKOVOU SAZBU!!!