PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

PĚTIHVĚZDIČKOVÁ VILA S BAZÉNEM 140 METRŮ OD PLÁŽE

Cena: 1.250.000 €
Poslední aktualizace15.9.2022 16:47
č. ev J0023
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Brač, Supetar
Kategorie Domy , Novostavby
Cena 1.250.000 €
Plocha celkem 596 m²
Plocha bydlení - bytu 340 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace i pevná paliva
Energetická náročnost A - mimořádně úsporná

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Pětihvězdičková vila s bazénem 140 metrů od pláže na prodej.

Nabízíme k prodeji vilu se třemi luxusními samostatnými bytovými jednotkami, bazénem a garáží na ostrově Brač v Supetru.

V přízemí je ohromný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dvě ložnice, dvě koupelny, odkládací místnost a zastřešená terasa s posezením u grilu. Gril má také jako všechny prostory vily své vlastní osvětlení a dokonce i ventilátor na odvod kouře. V přízemí je dále herní místnost, kterou lze využít jako pracovnu.

V patře jsou dvě oddělené bytové jednotky, každý s ložnicí, obývacím pokojem, jídelnou s kuchyní, koupelnou a zastřešenými terasami i balkóny.

Okolo vily je velká zahrada, na které je vyhřívaný bazén s protiproudem a parkoviště pro čtyři auta. Terasa okolo bazénu má také své ozvučení. Funkci dalšího odkládacího prostoru momentálně plní strojovna pro bazén. V suterénu se nachází také posilovna, relaxační místnost a sauna. Celý pozemek je ohrazen a vjezd je posuvnou branou. Na krásnou pláž je to přesně 140 metrů a můžete si vybrat mezi skalnatou nebo mělkou pláží s oblázky.

Vila se pronajímá jako celek pro 8-11 osob, ve vile je nutno nosit domácí obuv, takže všechno je ve stavu jako právě zakoupené a přitom byla dokončena v roce 2019. Právem si zaslouží pět hvězdiček a kategorii „Vila k pronájmu“.

Všude pod dlaždicemi je podlahové vytápění nebo parkety. Také celá vila má systém podlahového vytápění na dálku, namontovaný kamerový systém na hlídání objektu, dálkové ovládání rolet a všechny další zázraky moderní techniky.

Cena je pevná, vše je potřeba vidět na vlastní oči, protože to je opravdu nevídaný luxus a čistota. K vile je možno přikoupit i sousední stavební pozemek a oddělit se tak od sousedů. Ten pozemek má rozlohu 1200 m2 a cena s vilou dohromady je 1 550 000 €.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.