PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

HOTEL V PRVNÍ ŘADĚ OD MOŘE

Cena: 2.500.000 €
Poslední aktualizace14.2.2021 14:04
č. ev X0105
Županije Zadarska
Obec, část obce Zadar
Kategorie Byty , Domy , Komerční objekty , Různé
Cena 2.500.000 €
Plocha celkem 792 m²
Plocha bydlení (bytu) 620 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Hotel v první řadě od moře na prodej

V západní části města Zadar nabízíme na prodej zavedený hotel. Jedná se o první řadu od moře, kde je vstup na betonovou pláž se schody do moře. Kousek dále jsou pak pláže oblázkové.

V suterénu se nachází zázemí hotelu jako prádelna, skladiště, kotelna, agregát na elektrickou energii a pokoj s toaletou pro ubytování personálu. V přízemí okolo hotelu je parkoviště s 12 parkovacími místy, další parkovací plocha se nachází 150 metrů za hotelem a může se přikoupit k hotelu nebo i pronajmout podle potřeby. Dále se v přízemí pod zastřešenou terasou nacházejí 3 samostatné ubytovací pokoje a jeden dvoupokojový apartmán. Pod zastřešenou terasou v mezaninu se nachází dalších 5 pokojů. Všechny mají samozřejmě samostatnou sprchu a WC a deklarují se jako studio apartmány.

V mezaninu (zvýšeném přízemí) se nachází recepce, zastřešená restaurace s barem (kapacita 70 míst), kuchyní a přípravnou, pak další restaurace pod zastřešenou terasou s kapacitou 40 míst a 3 samostatné ubytovací pokoje.  V restauraci je samostatný bar a koutek pro DJ k přípravě diskoték a slavností.

V prvním patře je 8 tzv. Královských pokojů (3 lůžka), z nichž jeden má ještě malou ložnici s další postelí navíc.

Ve druhém patře je 7 Královských pokojů (3 lůžka), z nichž také jeden má ještě malou ložnici s další postelí navíc.

Hotel je otevřen do konce 9.měsíce 2020, pak se zavírá a buď se hned prodá a nebo se bude částečně rekonstruovat, což pak od jara 2021 zvedne případnou prodejní cenu.

V současné době je to velmi výhodná investice, protože v normální sezóně je hotel nabízející i velmi kvalitní stravování, do posledního místa plný.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.