PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVOUPODLAŽNÍ BYT S ATELIÉREM

Cena: 280.000 €
Poslední aktualizace15.8.2020 16:37
SLEVA
č. ev X0023
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Podstrana
Kategorie Byty
Cena 300.000 €
Cena po slevě 280.000 €
Plocha celkem 319 m²
Celková zastavěná plocha 107 m²
Plocha bydlení - bytu 112 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení ano

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dvoupodlažní byt s ateliérem u moře na prodej

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní byt s ateliérem, ve kterém žije akademický profesor sochař, takže byt má opravdu svoji „uměleckou duši“.

Jedná se v podstatě o dvoupatrový dům, který se prodává s parcelou a okolím, jen bez přízemí, které má vchod z druhé strany.

V prvním patře se nachází kuchyň s jídelnou, dvě ložnice a koupelna s WC. Velkou vzácností v tomto dílu jsou ručně vyrobená kamna a starořímský reliéf na zdi.

Ve druhém patře je velký obývací pokoj s vchodem na terasu, která obepíná dům z jižní a západní strany a jedna ložnice. Z terasy je překrásný pohled na Split, Stobreć i ostrovy. Následuje opět koupelna, ve které je tentokráte vana a samozřejmě WC. Každé patro má půdorys okolo 60 m2.

Dům se nachází v uzavřené zahradě, na které stojí kromě vzrostlých domů i ateliér se sociálním zařízením velikosti 45 m2, který je možno předělat na apartmán nebo cokoliv jiného. Pozemku připadají 4 parkovací místa, z toho dvě v uzamykatelné části dvora. Celý byt má centrální vytápění na elektřinu.

Na zahradě je část vhodná pro pergolu, kde je ručně z jednoho kusu kamene vytesaná vana. Jen samotný tento kus kamene má hodnotu přes 3000 €.

Byt je vhodný pro rodinu k celoročnímu bydlení, vzdálen od moře 240 metrů vzdušnou čarou. V blízkosti je škola, školka, zdravotnická zařízení a různé obchody i restaurace a kavárny.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.