PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVOUPATROVÝ DOMEK NA SAMOTĚ S VÝHLEDEM NA MOŘE

Cena: 330.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:43
č. ev X0033
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Gornja Podstrana
Kategorie Domy
Cena 330.000 €
Plocha celkem 604 m²
Zastavěná plocha a nádvoří (dvůr) 507 m²
Plocha bydlení (bytu) 160 m²
Elektřina ano
Voda ne
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení ano

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Pro milovníky luxusní samoty a ticha s překrásným výhledem na Bračský kanál máme v nabídce dvoupatrový domek. Dům je legalizovaný v zelené zóně, takže vždy zůstane o samotě, protože kolem se nesmí stavět.

Přízemí je momentálně v roh-bau a plánuje se zřízení jednoho dvoupokojového apartmánu. V první patře s odděleným vstupem se nacházejí dva jednopokojové apartmány, kategorizované na 3 hvězdičky. Každý apartmán má prostornou kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnici a koupelnu s WC.

Ve druhém patře, které slouží k přímému vstupu do domu je opět prostorná kuchyň s obývacím pokojem, dvě ložnice a koupelna s WC. Nechybí ani v chorvatských domácnostech málo vídaná oddělená spíž.

Nad tímto patrem je ještě podkrovní prostor.

Vedle domu je krb s grilem se zastřešeným venkovním i vnitřním posezením. Z druhé strany se nachází nádrž na vodu o objemu 60 000 litrů, protože do domu není doveden obecní vodovod. Dům má k dispozici dvě septické jámy.

Před domem jsou zasázeny olivy a je zde prostor ještě k postavení menšího bazénu, pak už k dokonalosti nebude chybět nic.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.