PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVOUPATROVÁ PODSKLEPENÁ VILA U MOŘE

Cena: 519.000 €
Poslední aktualizace15.2.2022 16:20
SLEVA
č. ev X0059
Županije Šibensko-kninska
Obec, část obce Žaborić
Kategorie Byty , Domy
Cena 590.000 €
Cena po slevě 519.000 €
Plocha celkem 478 m²
Plocha bydlení - bytu 348 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace, přímotopy

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dvoupatrová podsklepená vila u moře na prodej

POZOR, VELKÁ SLEVA - SOUČASNÁ CENA JE KONEČNÁ!

V letovisku Žaborić u Šibeniku prodáváme podsklepenou dvoupatrovou vilu s garáží a prostornou zahradou.

V suterénu se nachází nezařízená posilovna s toaletním zařízením.

V přízemí je velký obývací pokoj s částečně oddělenou kuchyní a jídelnou. Z předsíně je vstup do dvou ložnic a dvou koupelen. Před obývacím pokojem je velká zastřešená terasa a jedna z ložnic má balkón. Po mramorovém schodišti s dubovým zábradlím se vystoupá do prvního patra. Ještě v mezipatře je vstup na střechu garáže, ze které by se dala udělat další terasa.

V první patře je obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a tři ložnice. I zde jsou dvě koupelny, jedna obložená v chorvatské národní šachovnici. Z obývacího pokoje je opět vstup na velkou zastřešenou terasu a jedna z ložnic má balkón. Po stejných schodech se jde do druhého patra.

Ve druhém patře se nachází obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a dvě ložnice. Také zde jsou dvě koupelny, jedna není dokončená a slouží jako příruční sklad. Ale veškeré instalatérské přípojky jsou v místnosti. Z obývacího pokoje je opět vstup na velkou zastřešenou terasu a jedna z ložnic má balkón.

Před domem je prostorná zahrada, na které nechybí tradiční krb s přípojkou vody, což milovníci grilování velmi ocení. Z boku vily jsou ještě menší zahrádky a přímo před domem parkovací místa pro čtyři auta. Dům je celý oplocen a uzavřen uzamykatelnou branou.

Pláže v Žaborići patří k nejkrásnějším v Chorvatsku a nejbližší je vzdálena od vily 70 metrů.

Při prodeji vily se přenechávají dvě kotviště pro lodě, což je zde ohromné plus!

MOŽNOST PRODEJE PO JEDNOTLIVÝCH PATRECH, PROTOŽE KAŽDÝ BYT MÁ VLASTNÍ VSTUP. VZHLEDEM K TOMU, ŽE KAŽDÉ PATRO MÁ PŘES 100 M2 JE CENA 210 000 € ZA PATRO VELMI ZAJÍMAVÁ. PRVNÍ BY SE PRODÁVALO PROSTŘEDNÍ PATRO, KTERÉ JE I NEJVĚTŠÍ.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.