PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DVA DOMY ZA CENU JEDNOHO U MOŘE

Cena: 310.000 €
Poslední aktualizace14.1.2022 17:01
č. ev X0162
Županije Zadarska
Obec, část obce Vir
Kategorie Domy
Cena 310.000 €
Plocha celkem 203 m²
Plocha bydlení - bytu 210 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399

Dva domy za cenu jednoho u moře na prodej.

Nabízíme dva domy se čtyřmi apartmány na prodej. Dům se nachází 350 metrů od pláže na ostrově Vir, který je spojený s pevninou mostem a je v krásné dojezdové vzdálenosti ze střední Evropy a už je součástí Dalmácie.

V přízemí jednoho domu je větší apartmán se dvěma ložnicemi, kuchyní s jídelnou a obývacím pokojem, koupelnou s WC a zastřešenou obytnou terasou.

V patře domu je totožný apartmán, akorát zastřešená terasa není trvale obytná jako spodní. Dům je spojen schodištěm s vedlejším domem. V patře i přízemí se nacházejí apartmány s jednou ložnicí, obývacím pokojem s kuchyní a koupelnou. Apartmán v prvním patře má balkón.

Vedle domů je menší přístavek, sloužící jako prádelna, vedle je menší sklad.

Vedle přístavku je zastřešený altán k posezení u vedle umístěného krbu ke grilování. Dům má 4 parkovací místa a z druhé strany parkoviště pro bicykly a motorky. Celý pozemek je kompletně ohrazen.

Všechny důležité obchody a služby jsou poblíž, do Zadaru je to 20 minut jízdy a na letiště do Zadaru 45 minut.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+ DPH) od dohodnuté ceny.