PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM S TENISOVÝM KURTEM A VELKÝM POZEMKEM

Cena: 600.000 €
Poslední aktualizace15.8.2020 14:37
č. ev X0079
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Split
Kategorie Domy , Stavební pozemky , Různé
Cena 600.000 €
Plocha celkem 3542 m²
Plocha bydlení - bytu 300 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení centrální i klimatizace
    Vyřizuje
  1. Martin Drab
  2. info@bydlenivchorvatsku.cz
  3. telefon +385 911 676 399

Dům s tenisovým kurtem a velkým pozemkem V Chorvatsku na prodej

V okrajové části Splitu s pohledem na severní přístav a blízko plážím ve Stobreči, nabízíme k prodeji dům s tenisovým kurtem a velkým pozemkem.

V areálu se nachází jeden obyvatelný dům, jeden domek sloužící jako převlékárna pro tenisty, jeden rozestavěný dům a domek se zastřešeným grilem. Menší domek má svůj ohrazený dvorek.

V ihned obyvatelném domě je v přízemí dalmatinská konoba, která se může prodloužit do rozestavěného domu. V prvním patře jsou dvě ložnice, obývací pokoj a koupelna. Jedna z ložnic a obývací pokoj mají přímý vstup na vlastní balkony.

Daleko důležitější je však ohromný pozemek areálu, na kterém se aktuálně nachází tenisový kurt, dvě hřiště na baloty (petang), louka vhodná k pořádání zahradních slavností, olivový a ovocný sad. Pozemek je dost velký na postavení ještě dvou tenisových kurtů a bazénu. Uvnitř areálu je parkovací místo v sezóně v chládku vinné révy.

Areál skýtá možnost celoročního užívání nejen pro sportovní potřeby, ale i pro pořádání svateb, různých oslav a akcí. Také je velmi vhodný pro zřízení například tenisové školy, případně dalšího sportoviště. Celý areál je ohrazený a má dva vstupy.

K nejbližší hezké pláži je to deset minut jízdy jen z důvodu prozatímní lokální silnice. Do největších obchodní center ve Splitu je vzdálenost ještě kratší. V územní plánu je plánovaná výstavba státní silnice v blízkosti, takže areál bude čase dostupný i rychleji.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.