PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM S 9 APARTMÁNY A ROZESTAVĚNÝ DŮM U OMIŠE

Cena: 580.000 €
Poslední aktualizace24.9.2021 21:01
č. ev X0154
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Stanići
Kategorie Domy
Cena 580.000 €
Plocha celkem 512 m²
Plocha bydlení (bytu) 525 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení klimatizace

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Dům s 9 apartmány a rozestavěný dům u Omiše na prodej.

Nabízíme k prodeji apartmánový dům v obci Stanići u Omiše.

V přízemí domu je otevřená prostorná garáž a z druhé strany sklad předělaný na byt pro domácího, když je celý dům obsazený turisty. Uprostřed přízemí je velký byt se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s kuchyní a jídelnou, velká koupelna a vstup na zastřešenou terasu. Byt má ještě další dva vchody.

V prvním patře se nacházejí čtyři apartmány, dva jsou studio apartmány, jeden s menší ložnicí (boční) a další s větší ložnicí. Dva z těchto apartmánů mají vstup na terasu za domem, kde se může umístit bazén 6x3m. Druhé dva apartmány mají svůj balkón.

Ve druhém patře jsou další tři identické apartmány (kromě bočního), z jednoho se vchází na další terasu za domem, zbylé dva mají balkóny. Plusem je, že velká většina apartmánů je vybavena ručně dělaným nábytkem na míru, který se prodává v ceně.

Před domem je rozestavěný dům, ve kterém by se mohlo vybudovat velký 100 m2 apartmán nebo dva menší. Na ploché střeše domu parkují auta z obou domů, proto je nutné koupit oba objekty zároveň. Vedle domu jsou dvě parkovací místa a místo pro shodný bazén.

Pohledy na celý Bračský kanál vám pak nikdo nikdy nemůže zastavět, takže máte celý život nádherný pohled na ostrovy před sebou. Do obchodu je to 100 metrů pěšky, na pláž 150 metrů, ale vzhledem ke svahu je někdy lepší tam dojet autem. Vzdálenost od Omiše je 5 km, do Splitu 30 km a na Makarskou 35 km.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3 % (+DPH) od dohodnuté ceny.