PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

DŮM PŘÍMO NA PLÁŽI

Cena: 419.000 €
Poslední aktualizace23.11.2019 11:45
TOP
č. ev X0019
Županije Splitsko-dalmatinska
Obec, část obce Podaca
Kategorie Domy
Cena 419.000 €
Plocha celkem 960 m²
Plocha bydlení (bytu) 130 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ne
Topení ne

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

Po delší době tu máme v nabídce to, po čem všichni toužíte, a to dům přímo na pláži. Otevřete branku od zahrady a jste v moři. A navíc za menší cenu než by byl samotný pozemek, takže v tomto případě dostáváte starší patrový dům zdarma.

Tento dům se nachází v obci Podaca vedle Makarské riviéry. V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, WC a koupelna. V prvním patře jsou pak čtyři ložnice, z toho dvě s vstupem na společný balkón. Okolí domu je vytvořeno jako pravý dalmatinský ambient, chodníčky vykládané kameny a spousta okrasných keřů a stromů.

Za domem se nachází nádrž na dešťovou vodu, která je připravena k používání. Parkoviště je na severní straně pozemku, takže to máte nějakých padesát schůdků k domu.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.