PRODEJ A NABÍDKA NEMOVITOSTÍ V CHORVATSKU
logo

APARTMÁNY U MOŘE I JEZERA

Cena: 170.000 €
Poslední aktualizace22.11.2019 13:24
č. ev X0024
Županije Zadarska
Obec, část obce Pakoštane
Kategorie Byty
Cena 170.000 €
Plocha celkem 92 m²
Plocha bydlení (bytu) 92 m²
Elektřina ano
Voda ano
Odpady ano
Plyn ne
Klimatizace ano
Topení ne

    Vyřizuje

  1. Martin Drab
  2. martin@internetoglasi.hr
  3. telefon +385 911 676 399
Zobrazit celou mapu

Další informace k nemovitosti

V obci Pakoštane, která je z jedné strany obklopena mořem a z druhé strany známým Vranským jezerem, nabízíme k prodeji apartmány různých cen a velikostí. Apartmány jsou umístěny ve větším domě, který je stejně daleko od moře i od Vranského jezera, a to pouhých 650 metrů.

Ve druhém patře, situován na jih s pohledem na moře nabízíme apartmán o celkové rozloze 92 m2. Tento ohromný apartmán se skládá z kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, tří ložnic, koupelny s WC a skladem, který je připraven například jako další koupelna s WC. Apartmánu náleží dvě lodžie, zastřešená terasa a samozřejmě i parkovací místo. Tento apartmán má pohled jak na moře, tak i na Vranské jezero.

Cena tohoto apartmánu je 170 000 €.

Vážení klienti, prohlížení nemovitostí je možné pouze s podepsanou smlouvou o zastoupení, která je základem pro další akce související s nákupem a prodejem, vše v souladu se Zákonem o ochraně údajů a Zákonem o zprostředkování při koupi nemovitostí. Kupující platí zákonnou provizi za zastoupení ve výši 3% (+DPH) od dohodnuté ceny.